Працівники НПП «Синевир» привітали майбутніх менеджерів по туризму з Міжнародним днем туризму та Днем туризму в Україні!


Про нас

Студенти УжНУ відвідали національний парк та відмітили його туристичну привабливість

Студенти Ужгородського національного університету – часті гості Національного природного парку «Синевир». Адже ця територія дуже сприятлива для  проходження комплексних наукових практик найрізноманітніших напрямків. 

Тепер разом з викладачами завітали до природоохоронної  установи студенти факультету менеджер туризму, щоб детально ознайомитися з діяльністю природоохоронної установи, відвідати унікальні місця парку, які є привабливими для туристів.

Побували гості у візит-центрі установи, ознайомилися з інформаційними матеріалами парку, за допомогою макет-карти здійснили віртуальні подорожі гірськими вершинами, туристичними маршрутами, екологічними стежками, переглянули  фільм про НПП «Синевир».

Працівники НПП «Синевир» провели для майбутніх працівників туристичної сфери екскурсії на озері Синевир,у Центрі реабілітації  бурих ведмедів, військово-історичному музеї «Лінія Арпада». Вони також привітали майбутніх менеджерів по туризму з Міжнародним днем туризму та Днем туризму в Україні, який відзначається 27 вересня!

Приємно вражені від побаченого, викладачі та студенти відмітили туристичну привабливість регіону та широкі можливості для розвитку туризму у НПП «Синевир».


 

27.09.2013 р.


Опубліковати в twitter.com