Гетьман Пардубіцького краю відвідав НПП «Синевир»


Про нас

Національний природний парк «Синевир» та навчально-оздоровча база Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова постійно співпрацюють у різних напрямках. Ось і тепер 12 магістрів факультету менеджер по туризму під керівництвом доцента кафедри туризму, кандидата географічних наук Оксани Борисової приїхали до природоохоронної структури аби зібрати матеріал для майбутніх магістерських робіт по темі національного парку.

Директор НПП «Синевир» Микола Дербак зустрівся із студентами-магістрами та розповів їм про основні напрямки діяльності парку, його функції та структуру. Ознайомившись із темами майбутніх наукових робіт студентів, Микола Юрійович відмітив широкий аспект тем та пообіцяв допомогти із зібранням матеріалу. «За кожним із вас ми закріпимо окремого працівника відділу, якого стосується тема вашої роботи, і він допомагатиме в зборі необхідної для магістерської роботи інформації»,- зазначив Микола Дербак.
Про нас Про нас

Студенти писатимуть наукові роботи по темі туризму, але водночас охоплять різні аспекти цього напряму діяльності у національному парку: організація туризму, еколого - освітня діяльність, реклама, інфраструктура, звичаї та історія регіону, кулінарія, дозвілля туристів та інші.

 

23.09.2013 р.


Опубліковати в twitter.com