Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Працівники НПП «Синевир» пройшли комунікаційний тренінг у Львові

Працівники національного природного парку «Синевир» взяли участь у тренінгу «Комунікації та брендинг у природно-заповідній сфері», який протягом 21-22 жовтня 2019 року проходив у Львові. Захід відбувся в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» для цільових територій проєкту.

Учасникам тренінгу розповіли про роль комунікації в природоохоронній сфері, PR та маркетинг, брендинг, навчили, як ефективно використовувати різні інструменти для донесення повідомлення до цільової аудиторії тощо. Лектори – керівник проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» Міхаель Бромбахер, директор з комунікацій Франкфуртського зоологічного товариства Дагма Андрес-Брумер, дизайнер фірми «HAPPY» Степан Ласка, фахівець з комунікацій проєкту Христина Мисак.

«Кожний, хто працює у природно-заповідній установі є комунікатором. Кожна наша комунікація має свою ціль і аудиторію. Головне – чітко знати: що ви хочете донести? Відтак і використати ті засоби та інструменти, які будуть ефективні для певної аудиторії. Важливо говорити не красиво чи багато, а коротко і зрозуміло. Ви маєте добре знати свою цільову аудиторію і говорити з нею на її мові», – наголосила у своєму виступі директорка з комунікацій Франкфуртського зоологічного товариства Дагма Андрес-Брумер.

Керівник проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» Міхаель Бромбахер розповів, як правильно подавати інформацію про природно-заповідні території, на чому акцентувати увагу, а чого варто уникати. «Кожний національний природний парк чи заповідник чимось особливий і цікавий. Потрібно виділити це і подати так, щоб відвідувач запам’ятав. Просто і доступно», – каже він.

Прослухавши теоретичну частину, учасники тренінгу презентували виконані практичні завдання, для реалізації яких використали нові знання та інструменти. Після закінчення навчання всі учасники комунікаційного тренінгу отримали відповідні сертифікати.

24.10.2019 р.