Еколого-туристичний візит-центр НПП «Синевир» - важливий інформаційно-освітній осередок


25.07.20161 25.07.2016

Еколого-туристичний візит-центр НПП «Синевир» - важливий інформаційно-освітній осередок музейного типу. Створений у 2004 році з метою ведення екологічної просвіти, формування привабливого туристичного іміджу національного парку. Виконує ознайомчу, просвітницьку і навчальну функції.

До структури візит-центру належить: конференц-зал, виставковий зал, музей лісосплаву та істерико-краєзнавчий музей. На відвідувачів тут чекають багаті ілюстровані, картографічні, інформаційні матеріали та унікальні старовинні експонати.

У виставковому залі гостей зустрічає макет-карта території НПП «Синевир», за допомогою якої можна здійснити віртуальну подорож екологічними, науково-пізнавальними стежками, туристичними маршрутами, підкорити найвищі вершини краю. За допомогою фотогалереї, виставки, стендів ознайомитись з рослинним і тваринним світом парку, в тому числі червонокнижними видами. У конференц-залі можна переглянути науково-популярні відеофільми про НПП «Синевир».

Експозиція музею лісосплаву знайомить з історією спорудження греблі на Чорній Ріці, процесом розробки, спуску та сплаву деревини гірськими річками. Такий спосіб транспортування деревини використовувався до середини ХХ століття. У історико-краєзнавчому музеї можна ознайомитися з побутом, звичаями і традиціями горян XIX – початку XX століття.

Цікаві об’єкти поблизу:

- Туристичний маршрут «Лінія Арпада» (150 м);

- Реабілітаційний центр бурих ведмедів ( 3 км);

- Водоспад Білий Звір (3,5 км)

- Дике озеро (6 км)

- Синевирське озеро (11 км).

Ласкаво просимо відвідати еколого-туристичний візит-центр НПП «Синевир»

Адреса:

Національний природний парк «Синевир»

90041, Закарпатська обл., Міжгірський р-н, с. Синевир (Остріки),

тел..: (03146) 2-76-18,

npp-synevyr.net.ua

25.07.2016 р.

Опубліковати в twitter.com