Свято для дітей організували в Науково-навчальному центрі «Синевир»


podar.jpg     podar2.jpg

podar3.jpg     podar4.jpg

На території Національного природного парку «Синевир» влітку відпочиває та оздоровлюється багато дітей з різних куточків України. Цьогоріч на території парку, а саме у Науково-навчальному центрі «Синевир» Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова , оздоровлюються близько сотні дітей з п’яти областей України. Відпочивають діти за рахунок організаторів – Церкви Різдва Христового та Асоціації «Духовне відродження» (м.Київ).

Днями організатори проекту разом із директором НЦЦ «Синевир» Анатолієм Дербаком вирішили влаштувати свято, на яке запросили близько двадцяти дітей з сіл Колочава та Синевирська Поляна. Концертна програма та різноманітні розваги неабияк захопили як місцевих дітей, так і гостей краю. Проте найбільше вдячні була малеча за отримані подарунки від організаторів проекту. Пакунки вручали пастор Церкви Різдва Христового Петро Шокун, директор спортивного табору Світлана Федорценко, координатор благодійного руху «Мені не байдуже» Роман Голованов, тренер, капелан FCA Ukraine Павло Рошков, партнер проекту, підприємець з м.Берегове Наталія Габор.

«Дякуємо Вам за цінні подарунки та гарне свято для наших дітей,- каже голова села Синевирська Поляна Юрій Горват. – Ми раді вітати гостей, а особливо дітей, у наших краях. Сподіваємося, відпочинок у нас запам’ятається вам надовго».

«Ми вдячні Вам за те, що закарпатська земля гостинно прийняла нас і дала змогу відпочити та оздоровитися. У вас мальовнича природа і прекрасні люди. Бажаємо вам миру, процвітання і всього найкращого», - привітала присутніх директор спортивного табору Світлана Федорценко. Особливу подяку висловили організатори табору за сприяння в організації відпочинку та співпрацю ректору НПУ ім. М.П.Драгоманова Віктору Андрущенко, першому проректору з організації навчально-виховної роботи і економіки Олегу Падалці та директору НПП «Синевир» Миколі Дербаку.

Від імені Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова дітей привітав віршем старший викладач вузу Галуза Микола Федорович та заспівав пісню «Чом, Чом,Земле моя» заслужений артист України Ходоров Ярослав Миколайович.

podar5.jpg     podar6.jpg

podar7.jpg     podar8.jpg

08.08.2014 р.


Опубліковати в twitter.com