Гетьман Пардубіцького краю відвідав НПП «Синевир»


Про нас

Поважна делегація у складі чеських та закарпатських посадовців у четвер, 19 вересня відвідала Міжгірщину. Раніше Пардубіцький край виділив Колочавській ЗОШ №1 гроші для облаштування кабінету хімії та шкільної їдальні, тепер меценати приїхали оглянути зроблене.

Чехи на чолі із гетьманом Пардубіцького краю Мартіном Нетоліцки у супроводі директора Колочавської ЗОШ№1 Михайла Кия оглянули шкільні класи, бібліотеку, хімічний кабінет, їдальню та спортзал.

Директор школи подякував чеським меценатам за надану матеріальну допомогу, а учні заспівали поважним гостям чеські співанки та затанцювали коломийку.
Незважаючи на пізню годину, чехи вирішили навідатися і до Національного природного парку «Синевир». Ініціативу виявив особисто гетьман Пардубіцкого краю Мартін Нетоліцки, який вельми зацікавився діяльністю природоохоронної структури та Центром реабілітації бурих ведмедів.

Директор НПП «Синевир» Микола Дербак ознайомив гостей із функціонуванням національного парку, подарував інформаційні матеріали, показав гостям реабілітаційний центр та розповів про життя ведмедів у напіввільних умовах. Чеські гості з інтересом оглянули територію центру, піднялися до вольєру, де окремо проживають два маленькі ведмедики Мишки, спостерігали за поведінкою клишоногих та охоче фотографували бурих ведмедів.

Вельми зацікавлені Національним природним парком «Синевир», чеські меценати пообіцяли допомогти природоохоронній структурі в облаштуванні реабілітаційного центру бурих ведмедів.

20.09.2013 р.


Опубліковати в twitter.com