В НПП «Синевир» у розпалі туристичний сезон


vidp2.jpg     vidp.jpg

Відпочинок в Карпатах, на території Національного природного парку «Синевир» манить туристів насамперед незайманою і дивовижною природою.

Територія парку надзвичайно багата на різноманітні природні туристичні ресурси: гірський рельєф, мальовничі карпатські ліси, високогірні полонини, велика кількість гірських потоків, різноманіття рослинного і тваринного світу, наявність культурних та архітектурних пам’яток тощо.

Природа тут зачаровує у будь-яку пору року, та мабуть, найкраще тут влітку, серед безкрайнього моря зелені. Стрункі смереки, велетні-буки протягують віти, здається до самого неба. А ще гірське повітря, наповнене ароматом польових квітів…

А от питання, які саме місця відвідати постає неодноразово перед кожним відвідувачем. Озеро Синевир, Музей лісосплаву, візит-центр НПП «Синевир», військово-історичний музей «Лінія Арпада», Реабілітаційний центр бурих ведмедів, Дике озеро, сфагнове болото Глуханя, десять музеїв села Колочава - це ті місця, які в першу чергу хочуть відвідати туристи.

vidp3.jpg     vidp4.jpg

Побувати у Музеї лісосплаву чи у десяти музеях села Колочава буде цікаво тим, кого зацікавить минуле, тут можна почути розповідь про нелегке життя верховинців кілька століть тому, потримати в руках старовинні речі вжитку, ознайомитися із нелегкою професією бокораша тощо.

У візит-центрі НПП «Синевир» можна переглянути цікаві фільми про установу, оглянути фотогалерею.

Побачити на власні очі найбільшого хижака України - бурого ведмедя можна у Реабілітаційному центрі бурих ведмедів. У центру наразі перебуває 18 клишоногих, які в минулому зазнали жорстокого поводження і утримувалися в неволі, - тепер для них тут створені усі умови, щоб вони почували себе комфортно і затишно.

Цікавою стане подорож до одного з незайманих людиною куточків національного парку - Дикого озера. До нього легко можна дістатися, пройшовшись екологічною стежкою «Музей лісосплаву – Озірце (Дике озеро).

Верхове болото Глуханя, що знаходиться на території Негровецького природоохоронного науково-дослідного відділення. Цей унікальний об’єкт є найбільшим сфагновим болотом в Горганах. Тут можна ознайомитися з рідкісними представниками болотної флори, зокрема, комахоїдної росички круглолистої.

Впевнені, що незабутні враження від побаченого назавжди залишаться в пам´яті відвідувачів. Тому всіх, хто бажає і любить мандрувати, вивчати історію, природу, запрошуємо відвідати Національний природний парк «Синевир». Приїзджайте, гостям тут завжди раді.

vidp5.jpg     vidp6.jpg

21.07.2015 р.


Опубліковати в twitter.com