Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Відбулася нарада «Розвиток туризму в Закарпатті: можливості, проблеми та перспективи»

Відбулася нарада «Розвиток туризму в Закарпатті: можливості, проблеми та перспективи»

26 серпня в Ужгороді, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ольги Травіної та начальника управління туризму та курортів ОДА Маріанни Готри, відбулася нарада «Розвиток туризму в Закарпатті: можливості, проблеми та перспективи».

У заході взяли участь представники національних природних парків, громадських організацій, туристичного бізнесу, влади та вищих навчальних закладів, які готують фахівців туристичної сфери.

На нараді виступив директор НПП «Синевир» Микола Дербак, який висловив своє бачення розвитку туризму, зокрема у межах Міжгірського району. Він ознайомив присутніх з особливостями рекреаційної діяльності очолюваної ним установи. Лише Синевирське озеро щорічно відвідують понад 200 тис. туристів, а це великий потік, особливо у вихідні. Тож працівники парку працюють над удосконаленням системи управління рекреантами, постійно удосконалюється рекреаційна інфраструктура.

Одним із пріоритетних напрямків області є розвиток туристичної сфери, яка є основною для підвищення соціально-економічної складової області – провідна думка наради, у якій одностойні усі учасники зустрічі. Вони підтвердили необхідність співпраці з громадськими організаціями, представниками бізнесу та освітніми закладами, які готують фахівців у сфері обслуговування та туризму. Особливу увагу було зосереджено на перспективах розвитку туризму на природоохоронних територіях краю, зокрема в НПП «Синевир».

Мова йшла й про проблемні питання, які учасники наради, після опрацювання включать у проєкт Програми розвитку туризму та курортів Закарпатської області на 2021 – 2023 роки.

28.08.2020 р.