Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

НПП «Синевир» взяв участь у Європейській академії парків


5.074.png    

Європейська академія парків (European Parks’ Academy), яку організовує Австрійський інститут екології, щорічно проводить семінари для спеціалістів заповідної справи з менеджменту та фінансування. Цього року Національний природний парк «Синевир» також отримав можливість збагатитися знаннями та досвідом зарубіжних партнерів.

Протягом двох тижнів семінару та конференції провідні спеціалісти з різних країн ділилися своїми знаннями з учасниками з Албанії, ОАЕ, Хорватії, Естонії, Ефіопії, Німеччини та України. Цьогорічну групу з України представляли четверо осіб, а саме: Олеся Петрович і Анастасія Драпалюк з Міністерства екології та природних ресурсів, Василь Покиньчереда з Карпатського біосферного заповідника та Маріанна Мица з НПП «Синевир». Лектори академії Міхаель Юнгмаєр з Австрії, Френк Ворхіс з Швейцарії, Андрей Совінк з Словенії та Грація Боріні з Італії, висвітлили учасникам новітні методи управління та фінансування заповідних територій. За практичну модель було обрано різні національні парки, зокрема й НПП «Синевир». Колеги запропонували багато цікавих та дієвих ідей і методів пошуку додаткових фінансових ресурсів та управління, які можливо застосувати на практиці. Учасники отримали сертифікат, який засвідчує про успішне закінчення семінарів.

5.074.png    

Також організаторами академії було проведено багато цікавих екскурсій. Одна з таких – екскурсія до найбільшого національного парку Центральної Європи Високий Таурен. Визначними місцями цього заповідника є гора Гросглокнер, висота якої 3798 метрів над рівнем моря. У її підніжжі розміщений найбільший в Австрії льодовик. Також учасники відвідали село золотошукачів, а також біосферний заповідник «Нокберге». Учасники отримали можливість не тільки познайомитися з природними ландшафтами парків, а й побачити як застосовуються отримані знання на практиці.

04.09.2017 р.