Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Проведено навчання з інженерно-технічними працівниками

15 жовтня в національному природному парку «Синевир» проведено навчання з інженерно-технічними працівниками всіх ПОНДВ та відділу ВПР.

Мета наради – посилення відповідальності за дотримання вимог законодавства та відомчих нормативних документів під час роботи у природоохоронних науково-дослідних відділеннях при проведенні санітарно-оздоровчих заходів і дотримання вимог охорони праці та техніки безпеки.

Директор НПП «Синевир» Микола Дербак відкрив нараду та наголосив на важливості проведення таких навчань; отримані знання та навички стануть в нагоді та будуть слугувати при застосуванні їх на практиці.

Головний природознавець парку Василь Шишига ознайомив присутніх з питаннями охорони і патрулювання територій ввірених обходів, об´їздів, проведенні різних заходів в обходах, інвентаризацій осередків шкідників і хвороб лісу тощо.

З положенням про службу державної охорони ПЗФ, проведенням заходів з поліпшення стану лісів, виявленням та оформленням лісопорушень, правильним проведенням ревізій обходів ознайомив присутніх начальник відділу державної охорони ПЗФ Василь Субота.

Начальник відділу відтворення природних екосистем Іван Дербак у своїй доповіді приділив увагу окремим нормативним документам та розповів про санітарні правила.

Інженер з ОП та ТБ Василь Рошинець звернув увагу на важливі питання, що стосуються охорони праці, проведення інструктажів з техніки безпеки тощо.

16.10.2019 р.