НПП «Синевир» відвідали ліцеїсти «Кадетського корпусу»


kad.jpg     kad2.jpg

Юні вихованці київського інтернату-ліцею «Кадетський корпус» приїхали на два тижні у Науково-навчальний центр «Синевир» НПУ ім.М.П.Драгоманова, щоб відпочити та оздоровитися. Сьогодні вони завітали до візит-центру Національного природного парку «Синевир».

Працівники парку ознайомили кадетів та панянок із структурою та роботою установи, розповіли про природоохоронні заходи, продемонстрували фільми про НПП «Синевир» та провели екскурсію у Музеї лісосплаву. Ліцеїсти також відвідали Центр реабілітації бурих ведмедів та побували на одному з семи природних чудес України - озері Синевир.

«Дуже гарна природа і надзвичайні місця для відпочинку на території національного парку, - каже директор інтернату-ліцею «Кадетський корпус» Наталія Головіхіна. - Ми вельми вдячні за поїздку голові Служби зовнішньої розвідки України Гвоздю Віктору Івановичу за чудову поїздку. Також дуже вдячні за сприяння в організації відпочинку ректору НПУ ім. М.П. Драгоманова Віктору Андрущенку та директору НПП «Синевир» Миколі Дербаку. Сподіваюся, приїдемо сюди ще не один раз».

kad3.jpg     kad4.jpg

16.07.2015 р.


Опубліковати в twitter.com