Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Працівники НПП «Синевир» встановили державний прапор України на горі Стримба

Працівники НПП «Синевир» з нагоди Дня незалежності України та Дня державного прапора України встановили прапор України на найвищій горі національного парку Стримбі (1719 метрів над рівнем моря), а також обстежили туристичний маршрут «Колочава – г. Стримба».

Мета даного походу вшанувати найвагомішу подію в житті нашої країни, обстежити маршрут, відзняти мальовничі гірські пейзажі.

Стримба - одна з найбільш захопливих вершин НПП «Синевир». адже З гори відкриваються мальовничі краєвиди, від яких справді захоплює подих. Підкорення гори запам’ятається надовго завдяки захопливим пейзажам, неповторним природним картинам, дивовижним тваринним та рослинним різноманіттям.

Початок маршруту у селі Колочава, яке оточують вершини Красна, Ружа, Дарвайка, Барвінок, Стримба.

Протяжність туристичного маршруту складає 15 км, проходить на висоті від 550 до 1719 м. н. р. м. На шляху є місця для відпочинку та природні джерела. Він проходить середньовіковим та пристигаючим буковим лісом, де в домішку є смерека, ялиця і переходить у гірські полонини.

Пройшовши туристичний маршрут «Колочава – г. Стримба», ви зможете побачити унікальні краєвиди мальовничих куточків природи національного парку, мальовничі гірські пейзажі, напитися чистої джерельної води...

Маршрут є пішохідним, тому цей маршрут можна рекомендувати всім туристам, що мають досвід походів у гірській місцевості.

25.08.2020 р.