Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Представники НПП «Синевир» взяли участь у конференції з нагоди 20-річчя з дня створення Яворівського НПП


5.074.png     5.074.png    

З нагоди 20-річчя з дня створення Яворівського НПП відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Природоохоронні, екоосвітні, рекреаційно-туристичні та історико-культурні аспекти сталого розвитку Розточчя».

Від імені міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерак колектив парку привітав директор департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Мінприроди Віктор Клід «Річниця вашого парку для мене особисте. Я сам родом зі Львова, а дитячі роки провів в Карпатах. Так само як і ви знаю природу цих гір і особливість природи Розточчя. Добре розумію, що від праці кожного з Вас, моїх земляків від природоохоронця до багато років незмінного директора Біляка Михайла залежить доля української землі»,- зазначив у вітанні Міністр.

В роботі конференції взяли участь перші керівники Яворівського району, делегації із Розточанського парку народового, Гміни Замость Люблінського воєдства, керівники та спеціалісти 10 природоохоронних установ Міністерства екології та природних ресурсів України, науковці Львова, Тернополя, Івано-Франківська.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин позитивно оцінив міжнародну співпрацю Яворівського НПП, в частині запровадження Європейських форм заповідання, використання природних ресурсів в рекреаційній діяльності.

Участь у конференції взяли представники НПП «Синевир», а саме: заступник директора з науково-дослідної роботи, к.б.н. Юрій Тюх і головний природознавець Василь Шишига. Вони привітали колег з 20-річчях створення Яворівського НПП, побажали успіхів у подальшій праці та подарували картину з карпатським пейзажем.

11.07.2018 р.