НПП «Синевир» приймає бійців АТО на оздоровлення


01.07.2016

Щира повага до бійців АТО – обов’язок кожного з нас. Адже вони захищають нашу Батьківщину від агресора, ризикуючи найдорожчим – життям.

Нелегко нашим бійцям на Сході у сутичці з ворогом. Важко й після повернення з війни, адже спогади про пережити не дають спокою, часто навіть мучать, а рани і фізичні, і психологічні даються взнаки. Це добре розуміють у національному природному парку «Синевир». Тож директор цієї установи Микола Дербак виступив з ініціативою посприяти оздоровленню бійців АТО. Для цього тут є всі умови: мотелі, мальовнича природа, цілюща мінеральна вода, спокій і тиша – те що найкраще додає сил зраненій душі.

Оздоровлення у національному природному парку «Синевир» вже пройшли десять бійців, справжніх героїв, що захищали суверенітет і цілісність нашої держави. Верховина їм сподобалась, а для природно-заповідної установи було за честь приймати таких поважних гостей, мужність яких заслуговує на подяку і низький уклін.

«Ми й надалі готові приймати на оздоровлення бійців АТО, - каже директор НПП «Синевир» Микола Дербак. – Зробимо все, щоб підтримати наших хлопців, подарувати їм незабутній відпочинок у Карпатах».

А тут дійсно є що подивитися і набратися нових вражень: озера Синевир і Озірце, центр бурих ведмедів, численні маршрути в гори, ліс, музеї тощо. Тож приємного відпочинку, нових сил і віри у перемогу!

13.07.2016 р.

Опубліковати в twitter.com