Добрі дороги – шлях до туристичного розвитку краю


11.07.2016

Поліпшення стану доріг – одна з основних проблем Міжгірського району, яка вимагає першочергового вирішення. Передусім ремонту потребують ті автошляхи, які мають важливе значення у розвитку туристичної галузі верховинського краю.

Одна із них, до прикладу, веде мандрівний люд до перлини Карпат – Синевирського озера. І, правду кажучи, дана дорога була у зовсім незадовільному стані, адже протягом останніх чотирьох років, за словами сільського голови с. Синевирська Поляна Юрія Горвата, тут взагалі не проводився не те що капітальний, а й ямковий ремонт. Заходи, які вони організовували власними силами, – як капля в морі. Потрібні були більш дієві рішення і великі кошти, які віднайти сільраді не так просто, особливо в теперішній складний час.

Тож, враховуючи вагоме значення відрізку автодороги Синевир – оз. Синевир, як до районного керівництва, так і до обласної влади останніми роками направлялася велика кількість листів із проханням провести її ремонт. І нарешті цього року на запити сільської ради відгукнувся голова ОДА Геннадій Москаль, який пообіцяв посприяти у вирішенні даного питання. Радує, що свого слова Геннадій Геннадійович дотримав. Відтак уже виконано капітальний ремонт майже на 2 км цієї дороги (із запланованих 8-ми). Крім того, на 4 км автошляху планується провести його поточний ремонт (ямковий).

Синполянці зокрема та всі жителі району загалом, а також відпочиваючі висловлюють щиру вдячність Геннадію Москалю за те, що він не забуває про людей і всіма можливими способами їм допомагає, сприяючи таким чином і подальшому соціально-економічному розвитку Міжгірщини. Бажають йому і надалі залишатись такою ж доброю і відданою своїй роботі людиною, нехай енергійність і сила тільки додаються, а незгоди у житті віднімаються. Хай береже вас Бог.

11.07.2016 р.

Опубліковати в twitter.com