Під час практики львівських студентів у НПП «Синевир» зібрано багато матеріалів, які стануть у нагоді при реалізації заходів міжнародного проекту


st.jpg     st2.jpg

Недавно у рамках міжнародного проекту «Дерев’яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності», який фінансується Європейським Союзом за програмою «Інвестиції в людей» на території НПП «Синевир» пройшли практику студенти-архітектори Національного лісотехнічного університету України. Національний парк є партнером цього проекту, тож спільно з благодійним фондом «Мистецтво розуму в Україні» посприяли у роботі студентів, які працювали під керівництвом старших викладачів Любомира Пархуця і Зоряни Шеремет.

Практиканти досліджували архітектурні особливості поселень, робили обміри будинків, зйомку, опис тощо. Предметом дослідження стали також особливості забудови гірських поселень. У багатьох віддалених присілках доволі добре збереглися традиції будівництва з дерева, в тому числі й використання цього природного матеріалу для покрівлі дахів дранкою. Не менш цікавими є культові споруди, серед яких 3 пам’ятки архітектури. Зібрано багато матеріалів на цю тематику, які будуть використані у навчальній роботі молоді, а також для подальшої реалізації заходів проекту «Дерев’яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності».

st3.jpg     st4.jpg

st5.jpg     st6.jpg

13.07.2015 р.


Опубліковати в twitter.com