Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

З нагоди Дня працівника природно-заповідної справи в НПП «Синевир» відбулася урочиста нарада


5.074.png     5.074.png    

Охорона природи тісно взаємопозв’язана з бажанням людини використовувати її багатства, властивості й можливості. Завдання працівників природно-заповідного фонду одне з найважчих – зберегти і відновити природні екосистеми для наступних поколінь. Їх вагомий внесок у збереження та відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття важко переоцінити. Щороку, 7 липня згідно з Указом Президента України від 2009 року та за ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України відзначається професійне свято – День працівника природно-заповідної справи.

З нагоди свята в національному природному парку «Синевир» сьогодні відбулися урочисті збори. Директор НПП «Синевир» Микола Дербак відзначив злагоджену роботу колективу, внаслідок якої установа є одним з провідних лідерів у природоохоронній галузі. «Ми маємо багато напрацювань і ще більше планів. Наш парк знають повсюди і високо оцінюють роботу. Дякую всім за самовіддану працю на природоохоронній ниві і щиро вітаю зі святом», - наголосив директор НПП «Синевир» Микола Дебрак.

5.074.png     5.074.png    

Приїхали привітати природоохоронців голова ЦК профспілки працівників лісових галузей України Вадим Сібільов, голова обласної профспілки працівників лісових галузей Володимир Ільков, завідувач прес-центру облпрофради Сергій Баранчіков. У своїх виступах вони відзначили нацпарк як зразкову структуру у дотриманні прав працівників. Вадим Сібільов вручив директору НПП «Синевир» Миколі Дербаку нагороду – почесний знак «За розвиток соціального партнерства». Володимир Ільков нагородив голову профкому, начальника відділу рекреації НПП «Синевир» Федора Матічина почесною грамотою, а Сергій Баранчіков відзначив грамотою регіональний часопис «Синій Вир».

Заступник голови Міжгірської районної ради Іван Кость та перший заступник голови Міжгірської райдержадміністрації Василь Бошота у привітальному виступі відмітили ключову роль нацпарку у розвитку туризму на Міжгірщині і вагомий внесок у розвиток району. Голова Міжгірської РДА Василь Юрик та голова Міжгірської районної ради Василь Щур нагородили колектив НПП «Синевир» почесною грамотою «за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у збереження та відтворення природних ресурсів».

Важливу роль НПП «Синевир» у розвитку місцевих громад відмітили голова Колочавської сільської ради Юрій Кливець та голова Синевирської сільської ради Микола Куруц, адже співпраця парку та громад- запорука успішного розвитку всього регіону.

Прокурор Міжгірського району Богдан Пилип також привітав працівників установи і побажав успіхів у нелегкій роботі.

У своїх виступах заступники директора та начальники відділів НПП «Синевир» розповіли окремо про всі ланки роботи установи і відмітили величезний поступ у роботі парку. Попри всі життєві перипетії, колектив національного природного парку «Синевир» дбайливо виконує свою роботу у благородній справі збереження довкілля для наступних поколінь.

06.07.2018 р.