Національний природний парк "Синевир" - Новини

У НПП «Синевир» відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівника природно-заповідної справи


В Україні, починаючи з 2009 року, День працівника природно-заповідної справи офіційно відзначається 7 липня. Це свято працівників, які своєю щоденною працею піклуються про збереження та охорону навколишньої природи.

Про нас Про нас

З нагоди цього професійного свята на урочистих зборах працівників парку директор установи Микола Дербак зачитав привітання від Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака та Департаменту заповідної справи. Він також привітав працівників парку з їхнім професійним святом, вручив грамоти за сумлінну працю, професіоналізм, значний особистий внесок для охорони навколишнього природного середовища та з нагоди святкування Дня працівника природно-заповідної справи наступним співробітникам НПП «Синевир»: Бобик Іван Юрійович, інспектор I категорії Негровецького ПОНДВ, Бугина Василь Андрійович, інспектор I категорії Синевирського ПОНДВ, Бундзяк Ярослав Васильович, начальник РЦ бурих ведмедів, Ігнатюк Віра Іллівна, провідний фахівець з ведення кадрів, Куруц Юрій Іванович, інспектор I категорії Остріцького ПОНДВ, Росада Василь Іванович, інспектор I категорії Квасовецького ПОНДВ, Росада Михайло Михайлович, інспектор II категорії Колочавського ПОНДВ, Рябич Мирослав Федорович, відділ ВПР, Савка Марія Іванівна, фахівець, Субота Лідія Андріївна, головний бухгалтер, Субота Іван Васильович, РТД, Сятиня Михайло Михайлович, начальник Син.Полянського ПОНДВ, Сятиня Олена Гаврилівна, начальник відділу економіки та маркетингу, Тільняк Іван Іванович, провідний інженер з охорони природних екосистем, Тюх Юрій Юрійович, заступник директора з НДР, Шпілька Михайло Іванович, майстер лісу Чорноріцького ПОНДВ, Ярема Ірина Василівна, заступник начальника Вільшанського ПОНДВ.

Про нас Про нас

У вітальному слові директор НПП «Синевир» Микола Дербак, зокрема наголосив: «Впродовж 27 років функціонування НПП «Синевир», працівники установи показали, що вміють долати будь-які перешкоди задля збереження довкілля. Це викликає повагу і низький уклін до природоохоронців, які колись трудилися і трудяться зараз у парку.

З нагоди професійного свята Дня працівника природно-заповідної справи вітаю Вас, шановні колеги, бажаю здоров’я міцного, ясного і мирного неба, щастя, радості, достатку. Наснаги Вам у праці, злагоди в родині, довгих і щасливих років життя!»

Під час урочистих зборів колектив привітали, а також виступили з своїми думками щодо розвитку природно-заповідної справи заступник директора з НДР Юрій Тюх, головний природознавець Василь Шишига, начальник відділу рекреації, голова профкому Федір Матічин, головний бухгалтер Лідія Субота. Вони говорили про сучасний стан розвитку природно-заповідної справи, виклики, що стоять перед галуззю тощо.

08.07.2016 р.

Опубліковати в twitter.com