В НПП «Синевир» відбулася профспілкова звітно-виборча конференція


pc.jpg     pc2.jpg

Вчора, 9 липня 2015 року відбулася профспілкова звітно-виборча конференція у Національному природному парку «Синевир». На порядок денний були винесені питання оголошення акту перевірки роботи профкому, вибори членів та голови профкому, вибори делегатів на обласну профспілкову конференцію та ін.

Заслухавши та обговоривши звіт голови профкому НПП «Синевир» Федора Матічина за період 2011-2015 роки, учасники конференції відзначили, що профком за цей період захищав конституційні, соціально-економічні та трудові права працівників установи. Голова профкому зазначив, що труднощі виникали при укладенні і виконанні галузевих вигод та колективних договорів внаслідок складного економічного стану природоохоронної установи. Відтак, НПП «Синевир» необхідно кардинально змінювати та вдосконалювати свою діяльність в нових економічних і виробничих умовах, які диктує нинішнє складне становище економіки держави.

Профспілкова конференція переобрала голову профкому, яким знову став Федір Матічин, сформувала новий профком у складі 13 осіб, затвердила ревізійну комісію, обрала трьох делегатів, які у серпні поїдуть на обласну профспілкову звітно-виборчу конференцію.

pc3.jpg     pc4.jpg

10.07.2015 р.


Опубліковати в twitter.com