НПП «Синевир» нагородив колочавських школярів футбольними формами


ff.jpg     ff2.jpg

Ексклюзивні футбольні форми отримали юні футболісти Колочавської ЗОШ №1 у подарунок від Національного природного парку «Синевир». Зелено-білі комплекти форм із назвою школи та емблемою національного парку стали нагородою школярам за перемогу у футбольному турнірі.

Щороку, у травні природоохоронна установа організовує акцію «Спорт та відпочинок», в рамках якої шкільні футбольні команди змагаються між собою за звання найкращих. Переможці отримують кубок та цінні подарунки. Цьогоріч перемогу у турнірі здобула команда Колочавської середньої школи №1.

У День знань – 1 вересня - директор НПП «Синевир» Микола Дербак під час урочистої лінійки передав 15 комплектів футбольних форм директору Колочавської ЗОШ №1 Михайлу Кию. «Такі чудові призи за перемогу у турнірі є чудовим стимулом для юних футболістів вдосконалювати свою майстерність та здобувати побільше перемог», – зазначив Михайло Кий.

«Нехай ця футбольна форма стане для вас фартовою і завжди приносить лише перемоги. Часті тренування та посилена праця над собою скоро дадуть хороші результати. Тому бажаю вам успіхів та наполегливості у боротьбі за звання найкращих»,- привітав колочавських школярів директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

ff3.jpg     ff4.jpg

02.09.2013 р.


Опубліковати в twitter.com