Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

НПП «Синевир» співпрацює з фондом «Міжнародна організація Лоуренса Ентоні»

Реабілітаційний центр бурих ведмедів національного природного парку «Синевир» став домівкою для 26 клишоногих, у яких була нелегка доля. Досі їх утримували у жахливих умовах, нерідко знущалися, деяких погано годували.

Зараз визволеними ведмедями опікуються працівники парку. Їм на допомогу приходять й небайдужі люди. Плідна співпраця налагоджена між Реабілітаційним центром бурих ведмедів і фондом «Міжнародна організація Лоуренса Ентоні». Впродовж останніх років це об’єднання допомогло врятувати з поганих умов і транспортувати до центру кількох ведмедів з Самбора, що на Львівщині.

Оскільки центр й надалі прийматиме нових ведмедів, які потребують порятунку, постала потреба в реконструкції діючого вольєру і виокремлення двох секторів. З матеріалами для важливої справи посприяв керівник фонду «Міжнародна організація Лоуренса Ентоні» Лайнел де Ланге. Крім того, він надав медикаменти для тварин і забезпечив Реабілітаційний центр бурих ведмедів чотирма раціями, які є просто необхідні, оскільки спеціалізований заклад для клишоногих розміщений на території, де відсутній мобільний зв'язок.

Національний природний парк «Синевир» щиро вдячний партнерам за співпрацю і турботу про тварин.

23.01.2019 р.