В НПП «Синевир» днями побачив світ буклет еколого-освітнього спрямування


Про нас
В екологічній етиці розроблені основні, базові принципи відносин людини з природою. Вони показують, які загальні дії ми морально зобов’язані виконувати по відношенню до природи чи, навпаки, повинні утриматися від їх виконання. «Не нашкодь!» - цей заклик вважається основним принципом у стосунках із навколишнім довкіллям. Саме під такою назвою днями побачив світ еколого - освітній буклет, що вийшов в Національному природному парку «Синевир».

В яскравому кольоровому проспекті коротко і доступно викладені основні правила поведінки на природі, основне з яких – не шкодити довкіллю. Адже часто на перший погляд дрібні справи, а приносять природі великої шкоди. Наприклад, викидання побутового сміття у річки чи лісові урочища.

Буклет також інформує читачів про безпеку поводження на природі, бо дуже часто недосвідчені туристи потрапляють у складні ситуації, ігноруючи елементарні правила поведінки у горах, дикій природі. Для зручності видання також місить карту туристичних маршрутів на території НПП «Синевир».

Буклет стане у нагоді широкому колу користувачів.

05.01.2015 р.


Опубліковати в twitter.com