НПП «Синевир» привітав своїх пенсіонерів із 25-річчям створенням установи та новорічно - різдвяними святами


vet.jpg     vet2.jpg

Від часу створення НПП «Синевир» 5 січня минуло вже рівно 25 років. За чверть століття у національному парку пропрацювало багато сотень робітників. Деякі із них віддали природоохоронній установі все своє трудове життя.

Пенсіонерів парку вже традиційно напередодні новорічно-різдвяних свят вітає директор НПП «Синевир» Микола Дербак та колектив установи.

Понад сотня пенсіонерів зібралися у візит-центрі установи напередодні Нового року.

«У 2014 році НПП «Синевир» відзначає 25-ту річницю із дня створення. За ці роки багато змін сталося у парку, чимало людей докладали і докладають зусилля для його процвітання. Дехто із вас був причетний до створення природоохоронної установи, завдяки вашій сумлінній і самовідданій праці парк розвивається швидкими темпами. Тому хочу від імені теперішнього колективу і від себе особисто подякувати вам за вкладену роботу, побажати міцного здоров’я, сімейного благополуччя і добробуту вашим родинам. Ви завжди бажані гості у нашій установі», - звернувся до присутніх директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

Микола Юрійович особисто вручив кожному ветерану праці святковий подарунок та вітальну листівку.

Зі словами вдячності за увагу до них виступили й пенсіонери. Зокрема, колишній начальник Чорноріцького ПОНДВ, пенсіонер Василь Субота сказав: «Щиро дякуємо вам за привітання та увагу до нас. Дуже приємно, коли тебе згадують, тоді відчуваєш, що недарма працював і прожив життя. Бажаємо національному парку й надалі процвітати і розвиватися, а директору і колективу –щастя, здоров’я і всього найкращого».

Окремі подарунки та привітання від НПП «Синевир» отримали голови сільських рад, які розташован і у межах національного парку. «Дякую вам за співпрацю і підтримку діяльності нашої установи. Без сільських громад наша робота була б просто неможлива», - наголосив директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

«Хочу зауважити,що і робота сільських рад значною мірою залежить від НПП «Синевир», - виступив голова Колочавської сільської ради Василь Худинець. -Майже все, що ми робимо, відбувається за пітримки національного парку і особисто його директора.Тому від імені громади села дякуємо вам за все і бажаємо наснаги та здоров’я для подальших добрих справ».

Привітали НПП «Синевир» і учні із Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст, які щедрували працівникам і пенсіонерам природоохоронної структури.

vet3.jpg     vet4.jpg

vet5.jpg     vet6.jpg

08.01.2014 р.


Опубліковати в twitter.com