Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

14 жовтня – День захисників і захисниць України

Дорогі друзі!

Сьогодні свято усіх, для кого Україна є основоположною базовою цінністю і частиною життя. Це день тих, хто боровся та бореться за її суверенітет і територіальну цілісність.

День захисників і захисниць України не випадково святкуємо 14 жовтня. Для нашого народу це дата, коли відзначаємо ще й День Українського козацтва, як яскравого військового феномену, що є надбанням вітчизняної історії. А ще цього дня релігійне свято Покрова Пресвятої Богородиці, яке здавна в Україні було дуже шановане, адже надія на цей могутній Покров досі супроводжує воїнів нашої Батьківщини.

Низький уклін усім Вам, дорогі захисники і захисниці України, за неймовірні зусилля, героїзм та самовідданість. Завдяки цій невтомній праці ми досі живемо в незалежній країні і ця боротьба триває.

Ми щиро вдячні за захист України і завжди раді підтримати Вас. Ми раді досвіду співпраці з бійцями 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, а також з громадським об’єднанням учасників революції гідності, ветеранів війни та добровольців «Єдність», з якими проводили спільні заходи і консультації. Щира подяка за цю співпрацю командиру бригади, а нині заступнику командувача ОК «Південь» Андрію Соколову та голові вище згаданої поважної організації Богдану Колодницькому.

Впевнений, ця співпраця триватиме й надалі. Наступного року планується проведення фестивалю до Дня Героїв «В ЄДНОСТІ – СИЛА» за участі ветеранів ГО «Єдність», бригади Чорних Запорожців і Добровольчої Чоти «Карпатська Січ». Програма передбачає науково-історичну конференцію, до роботи якої будуть залучені відомі в Україні історики, вчені, музиканти, які мають безпосереднє відношення до подій на Сході України і захисту нашої держави. Планується проведення ще одного цікавого заходу – фестивалю «Пісні народжені в АТО».

Сьогодні сердечно вітаю захисників і захисниць України та всіх, хто причетний до цього свята. Щиро усім бажаю мирного неба над Україною. Хай у вашому житті панує радість і щастя. Бажаю сімейного затишку і добробуту. Нехай ніколи не підводить здоров’я, а оптимізм і добрий настрій облагороджують Вас і оточуючих!

Слава Україні!

Микола ДЕРБАК,

директор національного природного парку «Синевир», депутат Закарпатської обласної ради.

14.10.2021р.