Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Працівники НПП «Синевир» взяли участь у конференції з нагоди 25-річчя заповідника «Горгани»

16 – 17 вересня делегація національного природного парку «Синевир» на чолі з директором установи Миколою Дербаком взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Основні проблеми і тенденції розвитку природоохоронних територій в Українських Карпатах». Форум присвячений 25-річчю природного заповідника «Горгани».

Микола Дербак привітав колег з ювілейною датою та побажав співробітникам заповідника міцного здоров’я, натхнення, успішної і плідної праці на природоохоронній ниві.

У форумі взяв участь директор Департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів Едуард Арустамян. У своєму виступі він відзначив важливу роль колективу заповідника у справі охорони унікальної природи Горган. Керівник департаменту передав вітання з нагоди 25-річчя заповідника від міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського та вручив директору заповідника Ярославу Петращуку Подяку від керівника відомства, адресовану колективу природного заповідника «Горгани» за сумлінну плідну працю, вагомий внесок в охорону і збереження екосистем Карпат, розвиток природоохоронної справи і еколого-просвітницьку діяльність.

Конференція «Основні проблеми і тенденції розвитку природоохоронних територій в Українських Карпатах» працювала за такими основними напрямками: охорона природних екосистем, осельщ і обєктів; вивчення, збереження і відновлення біотичного та ландшафтного різноманіття; сучасні напрямки розвитку екологічної освітньо-виховної роботи; особливості рекреаційної діяльності природно-заповідних установ.

Працівники НПП «Синевир» також долучилися до семінару «Надбистрицька Гуцульщина: історична та культурна спадщина прилеглих територій як складові для розширення напрямків діяльності природного заповідника «Горгани».

21.09.2021р.