Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

МОТОЦИКЛИ «ХОНДА» НА СЛУЖБІ ЗАХИСТУ ПРИРОДИ

Національний природний парк «Синевир» розподілив 8 мотоциклів «Хонда» між природоохоронними науково-дослідними відділеннями, які використовуватимуться для патрулювання, оперативного реагування та недопущення порушень режиму території парку.

Ключі від мотоциклів урочисто вручив заступник директора НПП «Синевир», Шишига Василь Вікторович. Мотоцикли придбано за кошти уряду Німеччини, виділені для оновлення матеріально-технічної інфраструктури національних природних парків, заповідників регіону Карпат у рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».

Раніше національному природному парку «Синевир» проєкт надав 6 нових автомобілів Toyota HILUX, автомобіль Рено Дастер, квадроцикл,технічне обладнання для ефективної комунікаційної діяльності та підсилення польових досліджень, необхідне обладнання для проведення конференцій та круглих столів, а саме: фотоапарати, спікерфон, дрон, мікрофон та портативну камеру.

Щиро дякуємо проєкту за матеріально-технічну підтримку парку. Усе це сприяє ефективній природоохоронній, науковій та еколого-освітній роботі національного парку.

07.09.2021р.