Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Відбулася робоча зустріч працівників НПП «Синевир» зі закарпатськими екскурсоводами

2 серпня відбулася робоча зустріч групи працівників національного природного парку «Синевир» на чолі з директором установи Миколою Дербаком та делегацією від громадської організації «Асоціація фахівців туристичного супроводу Закарпаття», яку очолив голова цього об’єднання Олександр Шершун.

Під час спільної наради у візит-центрі парку обговорювалися актуальні питання та проблеми туристичної сфери.

Директор національного природного парку «Синевир» Микола Дербак дав вичерпний аналіз рекреаційної діяльності парку, а також ознайомив з основними напрацюваннями установи у інших напрямках.

– Ми докладаємо максимум зусиль, щоб туристам було цікаво відпочивати у нашому краї. Створюємо нові атракції, щоб урізноманітнювати дозвілля і розподіляти потоки туристів. Однією з таких нових масштабних атракцій має стати Музей лісу і сплаву на Чорній ріці. До цього об’єкту вже зараз відчувається великий інтерес з боку мандрівників, – каже Микола Дербак.

На нараді йшла мова й про ряд питань, які потребують вирішення, зокрема засміченість території, паркування автотранспорту, розмежування потоків автомобілів і піших туристів, створення нових туристичних стежок, якість продукції, що реалізовується місцевими жителями у туристичних осередках тощо.

– Ми зацікавлені в тому, щоб туристи з радістю приїжджали на Закарпаття і прагнули повернутися ще не раз, – каже голова громадської організації «Асоціація фахівців туристичного супроводу Закарпаття».

За результатами наради сторони підписали меморандум про співпрацю та здійснили поїздку до Синевирського озера, де поспілкувалися з місцевими жителями, які реалізовують продукцію туристам. Не менш цікавою була поїздка в урочище Чорна ріка, де гості ознайомилися з відбудовою Музею лісу і сплаву.

06.08.2019 р.